Whiplash ... Rozhovory ... Rozhovory
     Počet rozhovorů: 217
 A+
 SAD

PERSONAL SIGNET

Progresivní metalová formace PERSONAL SIGNET jistě není neznámým pojmem hudebním fajnšmekrům, kteří se v písních nespokojí s pěti opakujícími se akordy. Připomeňme si, čistě pro pořádek, že základy vzniku této kapely zavdal v roce 2003 kytarista ...více
ATTACK THE HERO

V roce 2014 jste prošli velkými změnami v podobě obměnění téměř celé sestavy kapely..přesto jste v zápětí pustili do příprav dalšího alba..můžete poodhalit jaká v panovala situace v kapele v tomto období?

Honza: Situace byla ...více
FALL OF GHOSTFACE

Hned na úvod se zeptám na pár otázek, které mě zajímají především jako vašeho posluchače..přece jen jste šesti členná kapela. Jak to funguje, aby se šest lidí shodlo/domluvilo na jedné výsledné tvorbě? Nemáte s tím někdy problém? ...více
MADGOD

Koncem tohoto roku jste vydali debutové album nazvané jednoduše Madgod, před tímto albem jste do světa hudby vypustili pouze demo, který vyšlo tuším v roce 2009. Co se dělo v kapele těch pět let?

Dělo se toho moc, kapela prostřídala ...více
BLACKSHARD

Dva roky utekly jak voda a vy se právě chystáte vydat nové album… Bude novinka navazovat na předchozí debutové album Mankind Disorder, nebo jste rozhodli vyzkoušet něco nového?

Jak v čem… Snažili jsme se nijak žánrově neomezovat a dělat ...více